Elektroşok Cihazı El Fenerli

1451

Yeni ürün

Elektroşok Cihazı El Fenerli (Lazerli)

2 Yıl Garantili

Daha fazla bilgi

59,00 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

Elektroşok Cihazı El Fenerli (Lazerli) Saldırganı anında etkisiz hale getiren    elektrik şoku sizi bir çok kötü durumdan emin olun kurtaracaktır.

Tüm dünyada güvenilirliğini ve etkisini kanıtlamış bu cihazlar teknolojinin gelişmesiye sadece güvenlik güçlerinin kullandığı kaba elektro şok tabancası şeklinden daha pratik olan günlük hayatta kullandığımız nesnelerin haline bürünmeye başlamışlardır. Aynı güç ve etki yine bu cihazlara aktarılmıştır.
Ruj Şeklinde Elektro Şok Cihazı Alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmış sert, deforme olmayan ve bir o kadar da hafif olan bu ruj elektro şok cihazı 'nı uzun senelerce kullanabilirsiniz.

Elektroşok Cihazı El Fenerli (Lazerli) Peki elektro şok cihazı yasal mı ?
Evet kesinlikle yasal. Taşıması ve kullanması kanunen yasal ve herhangibi bir ruhsat gerektirmiyor.Ruj Şeklinde Elektro Şok Cihazı
Fakat kullanımı sadece bir saldırı anında bireyin kendini koruması amaçlı olmalıdır.

Eğer elektro şok tabancası saldırmak yada yaralamak amaçlı kullanılırsa bu kanunen suçtur.
Burada cihazın kullanımının suç olup olmadığını belirleyen kullanım amacıdır.

Elektroşok Cihazı El Fenerli (Lazerli) Neden Cihazı Kullanmalıyım?

Günümüzde şiddet eğilimli olaylar gün geçtikçe artmaktadır ,herhangi bir şiddet olayına (kapkaç,hırsızlık,yaralama vb..) karşı kendinizi savunmak için bile olsa kullanacağınız kesici veya ateşli silah ile karşı tarafa zarar verdiğinizde yasal olarak sizi yasalarla karşı karşıya getirir ve suçlu olmanıza dahi sebebiyet verir.
Elektroşok cihazı kullandığınızda karşınızdaki kişiye asla kalıcı zarar vermezsiniz!

Elektroşok Cihazı El Fenerli (Lazerli) karşınızdaki kişiye dokundurduğunuzda geçici olarak baygınlık veya kas kitlenmesine sebebiyet verir ve 20 dk ile 30 dk arasında kişi tam olarak eski sağlığına kavuşur bu süre kişiyi yakalamanız ,kaçmanız veya emniyet güçlerine teslim etmeniz için yeterli bir süredir.

Elektroşok Cihazı El Fenerli (Lazerli)  Yasal Uyarı!

Elektroşok Cihazı El Fenerli (Lazerli) Ürünün 3. şahıslar tarafından yasal   olmayan şekilde kullanımından firmamız sorumlu değildir.
Cihazın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,   şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.)   doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.
Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil   edebileceğini unutmayınız.
Bu tip uygulamalardan satıcı sorumlu tutulamaz.

Ana Sayfa

https://tawk.to/chat/59d1daeb4854b82732ff3048/1btr0e8sa/?$_tawk_popout=true